Nexi XPAY (2.3.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Mode
sr: Режим

en: Changed
sr: Промењен

en: Processing
sr: Обрада

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
