Nexi XPAY (2.4.0) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Currency
et: Valuuta

en: Logging
et: Logimine

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Session ID
et: Seansi ID

en: Mode
et: Viis

en: Amount
et: Kogus

en: Payment
et: Maksmine

en: Pending
et: Ootel

en: Changed
et: Muudetud

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Environment
et: Keskkond

en: Processing
et: Töötlemine

en: Test settings
et: Testi seaded

en: Delete transaction
et: Tehingu kustutamine

en: Transaction saved.
et: Tehing salvestatud.

en: Logging settings
et: Logimise seaded
