Nexi XPAY (2.4.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Updated
is: Dagført

en: Created
is: Stovnað

en: Mode
is: Støða

en: Failed
is: Miseydnaðist

en: Processing
is: Viðger
