Nexi XPAY (2.4.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Mode
ku: جۆر

en: Processing
ku: پرۆسەکردن بەردەوامە
