Nexi XPAY (2.4.0) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Currency
lv: Valūta

en: Logging
lv: Notikumu reģistrācija

en: Test
lv: Tests

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Mode
lv: Režīms

en: Amount
lv: Summa

en: Payment
lv: Maksājums

en: Paid
lv: Samaksāts

en: Pending
lv: Gaida

en: API key
lv: API atslēga

en: Production
lv: Darba

en: Changed
lv: Labots

en: Processing
lv: Apstrādē

en: Base URL
lv: Bāzes URL

en: Cancelled
lv: Atcelts
