Nexi XPAY (2.4.0) - en to no translation catalogue (19 entries)

en: Operations
no: Handlinger

en: Currency
no: Valuta

en: Logging
no: Loggføring

en: Updated
no: Oppdatert

en: Created
no: Opprettet

en: Mode
no: Modus

en: Amount
no: Beløp

en: Payment
no: Betaling

en: Pending
no: Avventer

en: Expired
no: Utgått

en: Production
no: Produksjon

en: Changed
no: Endret

en: Failed
no: Ikke bestått

en: Processing
no: Bearbeider

en: Base URL
no: Base-URL

en: Cancelled
no: Avbrutt

en: Test settings
no: Testinnstillinger

en: Settings saved.
no: Innstillingene er lagret.

en: Logging settings
no: Innstillinger for loggføring
