Nexi XPAY (2.4.1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Test
bg: Тест

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Mode
bg: Режим

en: Pending
bg: В изчакване

en: Expired
bg: Изтекли

en: Production
bg: Продукт

en: Processing
bg: Обработва
