Nexi XPAY (2.4.1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Currency
cs: Měna

en: Logging
cs: Zápis do logu

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Mode
cs: Režim

en: Amount
cs: Částka

en: Payment
cs: Platba

en: Paid
cs: Zaplaceno

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Expired
cs: Ukončena platnost

en: Production
cs: Výroba

en: Changed
cs: Změněno

en: Processing
cs: Zpracovává se

en: Services
cs: Služby

en: Cancelled
cs: Stronováno
