Nexi XPAY (2.4.1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Session ID
cy: Sesiwn ID

en: Mode
cy: Modd

en: Payment
cy: Taliad

en: Production
cy: Cynhyrchiad

en: Processing
cy: Prosesu
