Nexi XPAY (2.4.1) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Currency
da: Valuta

en: Logging
da: Logning

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: Session ID
da: Sessions-ID

en: Mode
da: Tilstand

en: Amount
da: Beløb

en: Payment
da: Betaling

en: Paid
da: Betalt

en: Pending
da: Afventer

en: API key
da: API-nøgle

en: Expired
da: Udløbet

en: Production
da: Produktion

en: Changed
da: Ændret

en: Failed
da: Mislykkedes

en: Processing
da: Behandler

en: Base URL
da: Basis-URL

en: Cancelled
da: Annulleret

en: Test settings
da: Test indstillingerne

en: Settings saved.
da: Indstillinger er gemt

en: Delete transaction
da: Slet transaktion

en: Logging settings
da: Logning
