Nexi XPAY (2.4.1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Processing
eo: Traktante

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
