Nexi XPAY (2.4.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Test
kk: Тест

en: Created
kk: Құрылған

en: Mode
kk: күй

en: Processing
kk: Өңделу...
