Nexi XPAY (2.4.1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Currency
ta: நாணயம்

en: Test
ta: சோதனை

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Mode
ta: முறை

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Failed
ta: தோல்வி

en: Processing
ta: வேலை நடைபெற்றுக்கொண்டிருக்கிறது
