Nexi XPAY (2.5.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Logging
be: Уваходжу

en: Test
be: Тэст

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Mode
be: Лад

en: Pending
be: Чакае

en: Expired
be: Выбег тэрмін

en: Processing
be: Апрацоўка

en: Settings saved.
be: Налады захаваны
