Nexi XPAY (2.5.0) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Currency
ca: Moneda

en: Logging
ca: Registre

en: Test
ca: Prova

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Session ID
ca: ID de sessió

en: Amount
ca: Import

en: Payment
ca: Pagament

en: Paid
ca: Pagat

en: Pending
ca: Pendent

en: Expired
ca: Caducat

en: Changed
ca: Canviat

en: Failed
ca: Fallat

en: Environment
ca: Entorn

en: Processing
ca: Processant

en: Base URL
ca: URL base

en: Services
ca: Serveis

en: Cancelled
ca: S'ha cancel·lat

en: Test settings
ca: Configuració de prova
