Nexi XPAY (2.5.0) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Currency
gl: Divisa

en: Logging
gl: Rexistro

en: Test
gl: Proba

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Session ID
gl: ID de sesión

en: Mode
gl: Modo

en: Amount
gl: Cantidade

en: Payment
gl: Pagamento

en: Pending
gl: Pendente

en: Changed
gl: Cambiado

en: Failed
gl: Fallo

en: Processing
gl: Procesando

en: Services
gl: Servizos

en: Settings saved.
gl: Axustes gardados.
