Nexi XPAY (2.5.2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Currency
ur: کرنسی

en: Logging
ur: اندراج

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: ID
ur: شناخت

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: Processing
ur: زیرِ عمل
