Nexi XPAY (2.5.3) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Logging
az: Giriş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Mode
az: Rejim

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Processing
az: Emal edilir

en: Logging settings
az: Giriş parametrləri
