Nexi XPAY (2.5.3) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Logging
eu: Sarbidea

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Session ID
eu: Sesio ID-a

en: Mode
eu: Modoa

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Processing
eu: Prozesatzen

en: Services
eu: Zerbitzuak
