Nexi XPAY (2.5.3) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Currency
fi: Valuutta

en: Logging
fi: Lokit

en: Test
fi: Testi

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Mode
fi: Tila

en: Amount
fi: Määrä

en: Payment
fi: Maksu

en: Pending
fi: Odottaa

en: Pay
fi: Maksa

en: Expired
fi: Vanhentunut

en: Production
fi: Tuotanto

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Processing
fi: Käsitellään

en: Services
fi: Palvelut

en: Cancelled
fi: Peruutettu

en: Test settings
fi: Testausasetukset

en: Logging settings
fi: Logituksen asetukset
