Nexi XPAY (2.5.3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું
