Nexi XPAY (2.5.3) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Currency
pl: Waluta

en: Logging
pl: Logowanie

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Session ID
pl: Identyfikator sesji

en: Mode
pl: Tryb

en: Amount
pl: Ilość

en: Payment
pl: Płatność

en: Paid
pl: Zapłacono

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Pay
pl: Zapłać

en: API key
pl: Klucz API

en: Expired
pl: Przedawnione

en: Production
pl: Produkcja

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Processing
pl: Przetwarzanie

en: Base URL
pl: Bazowy URL

en: Services
pl: Serwisy

en: Cancelled
pl: Anulowany

en: Test settings
pl: Ustawienia testu

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zachowane.

en: Delete transaction
pl: Usuń transakcję

en: Logging settings
pl: Ustawienia zapisu w dzienniku
