Nexi XPAY (2.5.4) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Currency
hu: Pénznem

en: Logging
hu: Naplózás

en: Test
hu: Teszt

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Session ID
hu: Munkamenet azonosítója

en: Mode
hu: Mód

en: Amount
hu: Összeg

en: Payment
hu: Fizetés

en: Paid
hu: Fizetve

en: Pending
hu: Függőben

en: Pay
hu: Fizet

en: API key
hu: API kulcs

en: Expired
hu: Lejárt

en: Production
hu: Termelés

en: Changed
hu: Módosítva

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Environment
hu: Környezet

en: Processing
hu: Feldolgozás

en: Base URL
hu: Alapelérés útvonala

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: Cancelled
hu: Visszavonva

en: Test settings
hu: Teszt beállítások

en: Settings saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.

en: Logging settings
hu: Naplózási beállítások
