Nexi XPAY (2.5.4) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Currency
ro: Monedă

en: Logging
ro: Logare

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: Session ID
ro: Identificator de sesiune

en: Mode
ro: Mod

en: Amount
ro: Suma

en: Payment
ro: Plată

en: Paid
ro: Plătit

en: Pending
ro: În așteptare

en: API key
ro: Cheia API

en: Expired
ro: Expirat

en: Production
ro: Producţie

en: Changed
ro: Schimbat

en: Failed
ro: Eșuat

en: Processing
ro: În procesare

en: Base URL
ro: URL de bază

en: Services
ro: Servicii

en: Test settings
ro: Setări test

en: Logging settings
ro: Setări de logare
