Nexi XPAY (2.5.4) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: ID
am: አይዲ

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Processing
am: በሂደት ላይ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
