Nexi XPAY (2.5.4) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Currency
ja: 通貨

en: Logging
ja: ログ記録

en: Test
ja: テスト

en: Updated
ja: 更新

en: Created
ja: 作成

en: Session ID
ja: セッションID

en: Mode
ja: モード

en: Amount
ja: 量

en: Payment
ja: 決済

en: Pending
ja: 処理待ち

en: Expired
ja: 期限切れ

en: Production
ja: 運用中

en: Changed
ja: 変更済

en: Failed
ja: 失敗

en: Processing
ja: 処理中

en: Base URL
ja: ベースURL

en: Services
ja: サービス

en: Test settings
ja: Test の設定

en: Expire date
ja: 有効期限

en: Logging settings
ja: ログの設定
