Nexi XPAY (2.5.4) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Mode
km: របៀប​

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: Processing
km: កំពុង​ដំណើរការ
