Nexi XPAY (2.5.4) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Currency
mr: चलन

en: Test
mr: चाचणी

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन
