Nexi XPAY (2.5.4) - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Test
ms: Ujian

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Created
ms: Diciptakan

en: Session ID
ms: ID Sesi

en: Mode
ms: Mod

en: Pending
ms: Menunggu

en: Expired
ms: Tamat tempoh

en: Failed
ms: Gagal

en: Processing
ms: Sedang diproses
