Nexi XPAY (2.5.4) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Currency
sv: Valuta

en: Logging
sv: Loggning

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Session ID
sv: Sessionens ID

en: Mode
sv: Läge

en: Amount
sv: Belopp

en: Payment
sv: Betalning

en: Paid
sv: Betald

en: Pending
sv: Väntar på

en: Production
sv: Produktion

en: Changed
sv: Ändrad

en: Failed
sv: Misslyckades

en: Environment
sv: Miljö

en: Processing
sv: Bearbetar

en: Base URL
sv: Bas URL

en: Services
sv: Tjänster

en: Cancelled
sv: Avbokad

en: Test settings
sv: Testa inställningarna

en: Settings saved.
sv: Inställningar sparade.
