Next.js (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Site
lv: Vietne

en: Published
lv: Publicēts

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Width
lv: Platums

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Base URL
lv: Bāzes URL

en: Sites
lv: Vietnes

en: Web services
lv: Web servisi

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts
