Next.js (1.5.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Development
nn: Utvikling

en: None
nn: Ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Back
nn: Attende

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Published
nn: Publisert

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Path alias
nn: Sti-alias

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Web services
nn: Nettjenester
