Next.js (1.6.1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Back
ur: واپس

en: Field
ur: فیلڈ

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل
