Next.js (1.6.3) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: None
cy: Dim

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Field
cy: Maes

en: View
cy: Gweld

en: Paths
cy: Llwybrau

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Width
cy: Lled

en: Path alias
cy: Llwybr arallenw
