Next.js (2.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Development
he: פיתוח

en: None
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Back
he: אחורה

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Site
he: אתר

en: Published
he: מפורסם

en: Field name
he: שם שדה

en: Width
he: רוחב

en: Path alias
he: כינוי נתיב

en: Plugin
he: פלאגין

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Base URL
he: כתובת האתר הבסיסית

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה

en: Experimental
he: נסיוני
