Next.js (2.1.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: None
af: Geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Back
af: Terug

en: View
af: Wys

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Path alias
af: Pad alias

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd
