Next.js (2.1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: View
dz: སྟོན་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།
