Next.js (2.1.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Development
jv: Pangembangan

en: Enabled
jv: Urip

en: None
jv: Nihil

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Published
jv: Dipacak

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Width
jv: Ambané

en: Web services
jv: Layanan web
