Next.js (2.1.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: None
mn: Байхгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Field
mn: Талбар

en: View
mn: Харах

en: Paths
mn: Замууд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Width
mn: Өргөн

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд
