Next.js (2.1.0) - en to ms translation catalogue (13 entries)

en: Submit
ms: Serah

en: Development
ms: Pembangunan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: None
ms: Tiada

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Field
ms: Medan

en: View
ms: Pandangan

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Field name
ms: Nama medan

en: Width
ms: Kelebaran

en: Path alias
ms: Alias laluan

en: Unpublished
ms: Belum diterbitkan

en: Web services
ms: Perkhidmatan web
