Next.js (2.1.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Development
os: Райрæзт

en: Enabled
os: Иу у

en: None
os: Нæйы

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
