Next.js (2.1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: View
ta: நோக்குக

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது
