Next.js (2.1.0) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Development
uk: Розробка

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: None
uk: Немає

en: Settings
uk: Налаштування

en: Back
uk: Назад

en: Field
uk: Поле

en: Label
uk: Мітка

en: View
uk: Перегляд

en: Paths
uk: Шляхи

en: Site
uk: Сайт

en: Published
uk: Опубліковано

en: Field name
uk: Назва поля

en: Width
uk: Ширина

en: Secret key
uk: Секретний ключ

en: Path alias
uk: Синонім шляху

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Base URL
uk: Базовий URL

en: Sites
uk: Сайти

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Bundle
uk: Пакет

en: Experimental
uk: Експериментальний

en: Entity Types
uk: Типи сутностей

en: Revalidate
uk: Повторно перевірити

en: Entity types
uk: Типи сутностей

en: Language Code
uk: Код мови

en: Additional paths
uk: Додаткові шляхи
