Next Views Entity Reference (8.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: All
fil: Lahat

en: - Select -
fil: - Pumili -
