Next Views Entity Reference (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Views
gl: Vistas

en: All
gl: Todo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Display style
gl: Estilo de presentación

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
