Next Views Entity Reference (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Tags
hi: उपनाम

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Views
hi: द्रश्य

en: All
hi: सभी

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: About
hi: के बारे में

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
