Next Views Entity Reference (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Tags
hu: Címkék

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Views
hu: Nézetek

en: All
hu: Mind

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Display style
hu: Megjelenítési stílus

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Entity Reference
hu: Entitáshivatkozás
