Next Views Entity Reference (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Tags
it: Etichette

en: Reset
it: Ripristina

en: Views
it: Viste

en: All
it: Tutti

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Display style
it: Stile di visualizzazione

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: About
it: Informazioni

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale
