Next Views Entity Reference (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Tags
jv: Tautan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Views
jv: View

en: All
jv: Kabèh

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: About
jv: Ngenani

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
