Next Views Entity Reference (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Tags
lv: Birkas

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Views
lv: Skati

en: All
lv: Visi

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
